Piękne ślubne wspomnienia

Osoby pracujące na co dzień w wojsku lub ewentualnie z nim mocno powiązane, mają możliwość przeprowadzenia ceremonii własnego ślubu zgodnie z tradycją i uczestnictwem szpaleru wojskowego. Jest to prześliczna tradycja, jaka powstała już dawno temu. Taki ślub z pewnością na długie lata pozostanie w pamięci samych państwa młodych, jak i ich gości.

Wojskowy szpaler ślubny to znakomite rozwiązanie, które w głównej mierze nadzwyczaj elegancko się przedstawia. Wolno także wykonać przepiękne fotografie pamiątkowe.

W jaki sposób zorganizować taką uroczystość? W głównej mierze, pomocna będzie wypożyczalnia szabli. Najprzyzwoiciej zdecydować się najzwyczajniej w świecie na wierne repliki starych oryginałów sprzed stu lub też dwustu lat. W pokaźniejszych miastach funkcjonują tego typu wypożyczanie, a co poniektóre z nich zapewniają również wypożyczenie tradycyjnych mundurów.

Ślub ze szpalerem mundurowym to naturalnie rozwiązanie tylko dla osób, które mają do czynienia z wojskiem – szpaler mundurowy to w zasadzie atrakcyjna opcja. Nie powinny decydować się na takie rozwiązanie osoby, jakie nie należą do wojska, albowiem będzie to po prostu żartobliwe. Pan młody w takiej sytuacji też powinien ubrany być w mundur, żeby dopełnić całości swoim wyglądem.

 

Taki szpaler weselny to nie jedyne rozwiązanie, jakie może sprawić, że ślub w kościele będzie epokowy. Sporo par decyduje się na przykład na skorzystanie z usług wojskowej orkiestry bądź też śpiewaka, który umili czas mszy swoim ładnym głosem. W takiej sytuacji rezygnuje się już z usług organisty kościelnego, ale z reguły oraz tak wypada mu za to zapłacić.

Wolno także zdecydować się na symboliczny gest, jakim jest wypuszczenie dwóch białych gołębi pocztowych po ceremonii ślubu, już pod kościołem. Takie rozwiązanie jest coraz to bardziej atrakcyjne wśród młodych par.

 

Interesujące pomysły na urozmaicenie imprezy weselnej z pewnością oferują agencje, które absorbują się organizacją takich uroczystości. Należałoby udać się do nich, bo można liczyć na kompletne zorganizowanie ślubu, jak też wesela. Decyduje się na to coraz więcej par, jakie nie mają czasu oraz chęci na samodzielną organizację ślubu.

Zobacz także: szpaler mundurowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *